mobile-logo

עבודות חשמל ובקרה:

ביצוע עבודות חשמל על ידי הנדסאי חשמל, חשמלאי בודק ומודד קרינה מוסמך, כדי ליהנות מכל היתרונות!

עבודות חשמל ובקרה, בדיקות חשמל, חשמלאי בודק ומודד קרינה

ביצוע עבודות חשמל בקשת רחבה מבדיקות קרינה, חשמל ובקרה, בדיקות חשמל, בדיקות תרמוגרפיות הן במגזר הפרטי והן במגזר המוסדי, העיסקי והתעשייתי.

במגזר הפרטי:

פיתרון תקלות ברשת החשמל הביתית בדיקת מערכת החשמל הביתית ע"י חשמלאי בודק בעל רישיון בודק מוסמך.

בדיקות קרינה מרשת החשמל ,מכשירי חשמל ,כבלי חשמל ושנאים. בדיקות קרינה מאנטנות סלולריות,ראוטרים (WI-FI),מיקרוגל ועוד הבדיקות מתבצעות ע"י בודק קרינה מוסמך בהיתר המשרד להגנת הסביבה.

הגדלת גודל חיבור החשמל לבית(לרוב מחד פאזי לתלת פאזי) והטיפול מול חברת החשמל,יעוץ מקצועי ללא כל עלות.

במגזר המוסדי:

פיתרון תקלות כלליות במערכת החשמל, בדיקות תקופתיות של מערכת החשמל. בגני ילדים, בתי ספר, מתנ"סים ועוד..

בדיקת קרינה מרשת החשמל ,כבלי חשמל, לוחות חשמל, מכשירי חשמל, מערכות אל פסק(UPS) ושנאים.

בדיקת קרינה מאנטנות סלולר, ראוטרים (WI-FI),מכונות תעשיתיות הפועלות בתדרי הרדיו (RF),מדי מים הפועלים באמצעות משדרים.

הבדיקות מתבצעות ע"י בודק קרינה מוסמך בהיתר המשרד להגנת הסביבה.

במגזר העיסקי-משרדים וחנויות.

מתן פתרונות לתקלות במערכת החשמל, הגדלת גודל חיבור החשמל למתקן והטיפול מול חברת החשמל. הקמת תשתית חשמל מראשיתה ועד סופה למשרדים / חנויות אשר נמצאים בהקמה לרבות תיכנון המתקן החשמלי.

אספקה התקנה וחיבור מערכות אל פסק במגוון גדלים לגיבוי מערכות מחשב והגנה עליהם מפני נחשולי מתח. בדיקת איכות החשמלצריכת חשמל ומתן פתרונות.

המלצות לחיסכון בצריכת החשמל.

בדיקת מערכת החשמל ע"פ דרישות חברות הביטוח, דרישות כיבוי אש, רישוי עסקים או חידוש רישיון עסק.

צילום תרמוגרפי באמצעות מצלמה יעודית המצלמת ב"אינפרא אדום" ובכך מאפשרת לגלות מגעים ומוליכים חמים יתר על המידה ומהווים סכנת שריפה.

בדיקות "קרינה" מרשת החשמל, ציוד חשמל, כבלי חשמל ושנאים ומתן פיתרונות מקצועיים להקטנת שדות מגנטיים.

מתן המלצות להקטנת החשיפה, המלצות ופתרונות למיגון מפני הקרינה.

במגזר התעשייתי:

אחזקה כללית של מערכת החשמל בבית המלאכה או המפעל, פיתרון בעיות בתחום איכות החשמל, בעיות כמו כופל הספק נמוך אשר בא לידי ביטוי בקנסות חברת החשמל ובאיבודי אנרגיה מיותרים.

הקמת תשתית חשמל לבית המלאכה או למפעל מראשיתה ועד סופה. בדיקת מתקני חשמל ע"י חשמלאי בודק, הן בדיקות תקופתיות ע"פ שיקוליו של הלקוח, הן בדיקות ע"פ דרישות כיבוי אש,חברות הביטוח ורישוי עסקים.

ביצוע סריקות תרמוגרפיות ללוחות החשמל אשר נמצאים בבית המלאכה או המפעל, בדיקות אשר לרוב ימנעו את הכשל של מערכת החשמל או שריפה בלוחות החשמל.

 

בדיקה וטיפול במגוון של מערכות פיקוד ובקרה

 

עבודות חשמל, בדיקות חשמל, בדיקות קרינה

טיפול ובניית מערכות פיקוד, מערכות פיקוד קונבנציונאליות ומערכות פיקוד המבוססות על בקרים מתוכנתים, מתן שירות ותיקון מכונות קונבנציונאליות.

הרכבת מערכות לצורך התנעת מנועים, מערכות המבוססות על "מתנע כוכב/משולש ומערכות התנעה המבוססות על ווסתי תדר.

בנית מערכות לבקרת טמפרטורה, מערכות לבקרת מפלס, בקרת לחות

בין אם מקצר לכם החשמל בבית או במשרד, בין אם אחת ממערכות החשמל שלכם איננה פועלת באופן תקין ובין אם אתם נדרשים בתחזוקת מערכות החשמל השונות, ביצוע עבודות חשמל אלו ואחרות, חשוב שתעשנה על ידי חשמלאי מוסמך ומקצועי, בעל ניסיון ומיומנות בתחום מערכות פיקוד ובקרה, מערכות חשמל לתעשייה ומתקני חשמל השונים. כשהטכנולוגיה המתקדמת בתחום מציעה לנו מוצרי חשמל ומתקני חשמל מובילים מצד אחד, אך גם כאלה הזקוקים לתחזוקה וטיפול מתקדם הולם, נדרשת היענות מתאימה ונכונה, המוצעת על ידי חשמלאי מוסמך ומתאים. מוצרי החשמל השונים משפרים את איכות חיינו ומייעלים את התנהלותינו בבית, במפעל או בעסק שלנו. השוק, שמציע לנו מוצרים ומתקנים מתקדמים במיוחד, מחייב אותנו לעדכן את תשתיות החשמל, לבחון את מערכות הפיקוד והבקרה האחראיות עליהן וכדומה.

כיצד לבחור נכון?

איתור חשמלאי מוסמך, ובמיוחד כשמדובר בתקלה המחייבת פתרון מיידי או מקצועי במיוחד, איננה פשוטה. ישנה חשיבות רבה לבחירת חשמלאי בודק בעל ניסיון ומיומנות בתחום. כמו כל בעל מקצוע מוביל, חשוב לוודא כי מדובר בחשמלאי בעל הכשרה מתאימה לצורך ביצוע עבודות החשמל השונות או התחזוקה וההתקנות הנדרשות וכן כדאי לוודא כי מדובר ברמת זמינות גבוהה. רשת האינטרנט מציעה לנו מבחר של פתרונות, אך גם קבלת המלצות מלקוחות קודמים חשובה לא פחות. במקרים של עבודות חשמל אסור לנו להתפשר. חובה לאתר בעל מקצוע מתאים, המציע את הפתרונות הנכונים ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת שימוש במכשור יעיל, הכולל צילום טרמוגרפי מיוחד לאיתור תקלות וכן מכשור נוסף, העוזר במהלך בדיקת מתקני חשמל שונים. איתור מוקדם ופתרונות מתאימים, מאפשרים ליהנות ממערכות החשמל השונות ומביטחון מלא, שאלו תעבודנה לאורך זמן ובאופן היעיל ביותר.

פתרונות מתקדמים ומקצועיים

כולנו נזקקים לשירותיו של חשמלאי מקצועי במקרים של תקלות במערכות החשמל הביתיות או במסגרת בית העסק או המפעל. לעיתים מדובר במצב חירום או בשעות הלילה, מצב הדורש היענות מהירה ופתרון יעיל במיוחד. בהיותי בוגר לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה וכן בודק מתקני חשמל מוסמך, אני מזמין אתכם להיעזר בשירותי המקצועיים, המוצעים לכם בכל עת. שמי יורם זגורי ואני חשמלאי בודק מוסמך, המתמחה במגוון של עבודות חשמל שונות, לרבות עבודות חשמל לתעשייה, בדיקת מתקני חשמל, בדיקת ותחזוקת מערכות פיקוד ובקרה, שימוש בבדיקות מתקדמות כמו צילום טרמוגרפי ועוד. אני מציע לכם שירות מקצועי, אדיב ואמין וכן ניסיון רב בתחום. בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים, חשוב שפנייתכם תעשה בהקדם על מנת שתוכלו ליהנות מפתרונות מתקדמים ומקצועיים.

הערה: כל המידע המצוי באתר זה הינו מידע כללי ואין בו כדי להוות ייעוץ כלשהו ,המלצה או חוות דעת מקצועית.

בעל האתר אינו אחראי לכל שימוש אשר יעשה בתכנים הרשומים באתר זה והאחריות הינה על הקוראים והגולשים.

מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע לפני כל פעולה המסתמכת על מידע מאתר זה ובכלל.

צור קשר
חדשות ועדכונים
מאמרים
YOUTUBE